niedziela, 19 lipca 2009

HOROSKOP FLAMMARIONA - BARWA ZŁOTA

Ludzi urodzonych w dekadzie 20 - 29 lipca Flammarion charakteryzuje barwą złota. Tak jak przeznaczeniem złota jest przyciągać wzrok, tak osoby urodzeni w tej dekadzie zwracają na siebie uwagę otoczenia, gdziekolwiek się pojawią. Dzieje się tak dlatego, że od najmłodszych lat lubią i potrafią budzić powszechne zainteresowanie.
W kontaktach z innymi są bardzo śmiali. "Złoci" są przekonani, że każdy, kto zetknie się z nimi, oceni odpowiednio ich walory: żywą inteligencję, dar wymowy, zdolność przekonywania. Czasem zarzuca im się zbytną swobodę bycia, nadmierną otwartość, nieliczenie się z poglądami innych. Zarzuty te są zwykle prawdą, ale "Złoci" nie przejmują się tym zbytnio. W ich mniemaniu o sobie jest wiele poczucia własnej wartości, a nawet zachwytu nas sobą.
Ludzie urodzeni w tym kolorze wnoszą do swojego otoczenia wiele urozmaicenia, ale i niepokoju. Ich zmienność nastrojów, planów i pragnień sprawia, że wiele związków kończy się nagle i niekiedy nieszczęśliwie. Symbolizowani przez barwę złota mają zwykle wiele dobrych chęci, lecz zamiary ich rzadko wychodzą poza sferę planów. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że w ich nadmiernie ruchliwej psychice jedna myśl goni drugą, a nowy plan wypiera poprzedni. Rzadko w związku z tym dochodzą do wyższych stanowisk, czy zdobywają prawdziwe uznanie.
Pierwsze wrażenie, jakie robią na nowo poznanych jest zwykle bardzo korzystne. Ludzie ci mają bowiem wiele osobistego uroku i potrafią zaprezentować się od jak najlepszej strony. Rozczarowanie otoczenia następuje wtedy, gdy ktoś potraktuje poważnie ich obietnice i zamiary.
Urodzeni w tej dekadzie roku mają wielkie powodzenie u płci przeciwnej, lecz małżeństwa ich rzadko kiedy bywają udane. Złoci dość szybko męczą się i nudzą w stałym związku, co sprawia że szukają wrażeń poza domem.
Wśród "Złotych" zdarzają się dosyć często osoby wszechstronnie uzdolnione - także i artystycznie, jednak na ogół pozostają dobrze zapowiadającymi się dyletantami, a niekiedy towarzyszy im opinia zmarnowanych talentów.
Ludzie urodzeni w dekadzie Złota są najczęściej niewysokiego wzrostu, szczupli i proporcjonalnie zbudowani. Są szybcy i zwinni, lubią wszelkie ćwiczenia fizyczne, uwielbiają taniec. Odznaczają się wielka wytrzymałością organizmu, choć tylko do pewnego czasu. Mają też bowiem skłonności do chorób o ostrych objawach i gwałtownym przebiegu, które bywają w późnym wieku przyczyną ich śmierci.

Pod wpływem barwy złota urodzili się, między innymi,: George Bernard Shaw - angielski dramaturg i publicysta; Józef Ignacy Kraszewski - "ojciec" polskiej literatury historycznej; Benito Mussolini - faszystowski dyktator i głowa włoskiego państwa w czasach sojuszu Włoch z Hitlerem.

Wasza wróżbiarka.

Brak komentarzy: