wtorek, 18 sierpnia 2009

HOROSKOP FLAMMARIONA - UMBRA

Ta brunatnoczerwona barwa (10 - 28 sierpnia), wprowadzona do malarstwa przez włoskich artystów z Umbrii, obdarza ludzi urodzonych w tej dekadzie niełatwym we współżyciu usposobieniem.
Większość osób wówczas przychodzących na świat żyje wśród ciągłych zmian nastrojów, wciąż innych planów, zamiarów nie dochodzących do skutku. Nieraz potrafią być dziecinnie uparci, kiedy indziej pytają wszystkich wokół siebie o słuszność jakichś działań, chociaż sami mogliby przewidzieć, że są one bezwzględnie konieczne.
Urodzeni pod wpływem umbry są drażliwi, łatwo wybuchają gniewem, zrażając sobie osoby dotąd im życzliwe. Nigdy nie przyznają się, że mogłyby się w czymś pomylić, czy nie mieć racji.
Umbry są z natury swej bystre i inteligentne, w towarzystwie błyskotliwe, obdarzone dobrą pamięcią, jednak łatwość zrażania się trudnościami i mała wytrwałość sprawiają, że niezbyt często udaje im się urzeczywistnić swoje plany.
Tak mężczyźni jak i kobiety mają kapryśny sposób bycia i duże pretensje wobec innych, co sprawia że czują się niedoceniani. Zrywają stosunki z osobami, z którymi łączyły ich serdecznie stosunki.
Osoby z tej dekady nie są szczególnie pracowite. Na ogół zajmują się tym, co przychodzi im łatwo. Rzadko kiedy potrafią poświęcić się jakiejś sprawie bez reszty, co sprawia, że nie osiągają sukcesów życiowych. Być może - paradoksalnie Umbry przywiązują wielką wagę do spraw materialnych, a pragnienie osiągnięcia dobrej pozycji w tej dziedzinie bywa nieraz motorem ich działań. Zdarza się, że mają nieraz szczęście w zajęciach związanych z bankowością, handlem, grą na giełdzie.
Umbry lubią otaczać się w dużych, wciąż zmieniających się grupach osób, szczególnie zaś gdy to dotyczy wspólnych podróży o charakterze turystycznym. Uwielbiają też bywanie na balach i rautach. Dbają o swój wygląd, starają się dotrzymać kroku modzie, choć często grzeszą zbytnią ekstrawagancją i jaskrawością w ubiorze. Są gadatliwi, lubią się śmiać. Bardzo chcieliby uchodzić za dusze towarzystwa.
Ludzie urodzeni w tej dekadzie na ogół nie bywają zbytnio urodziwi. Są zwykle szczupli i niewysokiego wzrostu. Na pozór wątli, ale w rzeczywistości silni fizycznie - cieszą się dobrym zdrowiem do późnego wieku.

W kolorze Umbry urodzili się, między innymi: Maurice Maeterlinck - pisarz belgijski, laureat Nagrody Nobla; Johann Wolfgang von Goethe - najwybitniejszy niemiecki poeta i pisarz swoich czasów.

Wasza wróżbiarka.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Platform sneakers are back for you! Enrich your appearance with the north face shoessporty platform sneaker. Its thick layered sole, stylish stitching and elastic gore offers you snug fit as well as incredible comfort.Moncler Shoes
You can use volatile platform sneakers both for fashion and relaxation. Suede and molded rubber toe cap of dance sneaker render you smooth feel for various foot movements.the north face Colorful stitching and traction rubber outsole provide you grip and support to dance on all floors. Retro lace up and padded foot bed give you pretty appeal as well as cushioning comfort.